Wróć na górę

O nas

Wysowa-Zdrój to jedna z najspokojniejszych małopolskich miejscowości uzdrowiskowych, która leży w pięknej, słonecznej kotlinie otoczonej wzgórzami południowo-zachodniej części Beskidu Niskiego tuż przy granicy ze Słowacją. To jedno z nieodkrytych jeszcze miejsc małopolski nie skażone przemysłem ani ruchem samochodowym.
Rozległe przestrzenie stanowią doskonałe warunki do wędrówek okolicznymi szlakami, wycieczek rowerowych leśnymi ścieżkami oraz spacerów po Parku Zdrojowym połączonym z degustacją wód mineralnych. To tu u podnóża Góry Jawor znajdują się Nasze dwa nowoczesne, kameralne, z dużą ilością przeszkleń drewniane domki otoczone ciszą , zielenią łąk i zapachem lasów. Już o poranku popijając kawę na tarasie możesz podziwiać na tle wschodzącego słońca panoramę gór i uzdrowisko. A w chłodne zimne wieczory można ogrzać się pijąc herbatę przy kominku. Bliskość przyrody i lasu zapewniają niepowtarzalną możliwość obcowania z naturą. Każda pora roku jest tu wyjątkowa: wiosną można podziwiać bujną, soczystą zieleń, latem smakować maliny z okolicznych lasów, jesienią zbierać grzyby szczególnie rydze, a w mroźną i śnieżną zimę uprawiać sporty zimowe.
Zapraszamy Wszystkich kochających góry, wiejskie życie i sielskie klimaty do miejsca, które zachwyca swoim położeniem oraz kusi pięknem.

Dom na wyłączność
Pełne wyposażenie
Widok na góry
Parking
Szlaki turystyczne
Darmowe Wifi
Dom na wyłączność
Kompletne wyposażenie
Widok na pobliskie góry
Szlaki turystyczne
Parking
Darmowe Wifi

Zapytaj o wolny termin

i zrelaksuj w otoczeniu niezwykłej przyrody